Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.


Usługi handlowo-inżynierskie w Poznaniu

Usługi handlowo-inżynierskie w Poznaniu Firma Hirsch Group została założona przez Mariusza Hirsza w 2004 roku. W ramach jej działalności świadczymy usługi handlowo-inżynierskie w Poznaniu. Posiadamy własne działy:

• projektowy,
• handlowy,
• serwisowy.

Jesteśmy polskim producentem pomp ciepła, zajmujemy się również ich montażem w różnych obiektach handlowych. Ponadto wykonujemy instalacje fotowoltaiczne i zapewniamy serwis klimatyzacji. Specjalizujemy się także w montażu rekuperacji oraz jej serwisowaniu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, ponieważ zależy nam na Państwa zadowoleniu oraz satysfakcji. Wszystkie zlecenia wykonujemy profesjonalnie, sumiennie i rzetelnie. Dotrzymujemy umówionych terminów i chętnie odpowiadamy na pytania. Współpracujemy z różnymi biurami projektowymi, a także inżynierskimi na terenie Europy.


Instalacje OZE

Wykonujemy instalacje OZE, czyli odnawialnych źródeł energii. Są to wszystkie źródła energii, których wykorzystywanie jest bezpieczne dla środowiska, ponieważ nie powoduje długotrwałego deficytu. OZE odnawiają się w krótkim czasie, dzięki czemu ponownie można z nich korzystać. Jest to energia ekologiczna, nieszkodząca naturalnemu środowisku. Z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii. Stanowią one przyszłość systemów grzewczych znajdujących się zarówno w domach prywatnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Na popularność OZE wpływają przede wszystkim zmiany klimatyczne. Odnawialne źródła energii przyczyniają się do redukcji używania węgla, oleju, a także gazu. Pozwala to na zmniejszenie emisji zanieczyszczeń. OZE są wykorzystywane przede wszystkim do ogrzewania domu i wody. W domach jednorodzinnych bardzo często wykorzystywana jest energia promieniowania słonecznego, którą używa się m.in. przez instalacje fotowoltaiczne. Do użycia energii stosuje się także pompy ciepła oraz kotły na biomasę. Zajmujemy się wykonywaniem profesjonalnych instalacji OZE – jeśli są Państwo zainteresowani tą usługą, to zapraszamy do kontaktu.
Partnerzy

W swojej ofercie posiadamy umowy partnerskie na Polske takich firm jak: LENNOX, EVAPCO, ARMSTRONG, PROFROID.

Jesteśmy również współwłaścicielem ETA controls Sp. z o.o. oraz IPID SP Z O.O. i zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem instalacji automatyki, BMS-u oraz systemów p.poż. Od października 2018 zostaliśmy wchłonięci w 50% przez spółke IPID sp z o.o. pozwoli nam to jeszcze szybciej rosnąć. Zapraszamy do współpracy


Newsy z życia firmy

Usiądź spokojnie i poczytaj naszego bloga!

CONTENT

Po więcej newsów naciśnij tutaj.


Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Zgodnie z zaleceniami RODO zamieszczamy informację o sposobie przetwarzania przez nas danych osobowych prosimy o zapoznanię się z artykułem zawierającym szczegółowe informacje na temat co robimy i w jaki sposób możesz to kontrolować.