Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Pompy ciepła

Pompy ciepła okazują się doskonałym wyborem dla osób, którym zależy na komfortowym i stosunkowo tanim w eksploatacji ogrzewaniu. Zapewniamy profesjonalny i sprawny montaż oraz serwis pomp ciepła polskiego producenta. Takie rozwiązanie sprawdza się przez wiele lat, jest niezawodne i proste w obsłudze. Ponadto wpływa pozytywnie na środowisko. Pompy ciepła można zamontować zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach. Bardzo często wykorzystywane są jako alternatywa dla ogrzewania za pomocą oleju opałowego czy gazu płynnego.

Jakie są korzyści ogrzewania budynku pompą ciepła?

Bardzo dużo osób decyduje się na ogrzewanie domu pompą ciepła, ponieważ jest to stosunkowo tanie rozwiązanie, które przyczynia się także do niższych kosztów budowy domu. Decydując się na zakup pompy ciepła, nie trzeba budować komina i magazynu opału. Oprócz tego, pompy ciepła się bardzo proste w obsłudze – wystarczy jedynie odpowiednio ustawić regulator i dostosować pracę instalacji do własnych potrzeb.

Pompy ciepła wyróżniają się długą żywotnością i są przyjazne dla środowiska naturalnego. W łatwy sposób można uzyskać na nie dofinansowanie, ponieważ stanowią inwestycję proekologiczną. Pompa ciepła może być jedynym źródłem ciepła w budynku, ale może także współpracować z dodatkowymi urządzeniami. Co ważne, nie służy ona wyłącznie do ogrzewania obiektu, ale także do jego chłodzenia, co znacznie zwiększa komfort panujący w budynku. Wykorzystywanie pompy ciepła jest ekologicznym, wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem. Można je stosować zarówno w małych domach, jak i większych budynkach.