Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Montaż rekuperacji

Oferujemy sprawny i profesjonalny montaż rekuperacji. Instalację można wykonać samodzielnie, jednak zalecamy skorzystanie z pomocy fachowców, aby wszystko zostało zamontowane prawidłowo. Mamy duże doświadczenie w montażu rekuperacji. Do każdego Klienta podchodzimy profesjonalnie, ponieważ zależy nam na Państwa zadowoleniu i satysfakcji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z rekuperacją.

W celu zainstalowania wentylacji mechanicznej należy poprowadzić w budynku instalację wentylacyjną. Składa się ona z siatki przewodów wentylacyjnych – to właśnie nimi później przedostaje się powietrze. W wentylacji występują dwa rodzaje przewodów: nawiewne i wywiewne. Pierwsze służą do transportu powietrza nawiewanego do pomieszczeń, natomiast za pomocą drugich powietrze przedostaje się z wewnątrz budynku na zewnątrz.

W jaki sposób wykonuje się montaż rekuperacji?

Profesjonalny montaż rekuperacji wykonuje się etapowo. Na początku trzeba wykonać instalację wentylacyjną, która polega na odpowiednim rozprowadzeniu przewodów. Po ukończeniu tego kroku trzeba zrobić punkty nawiewne i wywiewne, a także położyć instalację do sterownika. Na samym końcu należy wykonać regulację systemu na końcówkach przewodów. W tym celu warto użyć anemometra, czyli specjalnego przyrządu służącego do pomiaru.

Każdy powierzony nam montaż rekuperacji wykonujemy profesjonalnie, szybko i sprawnie. Przeprowadzamy także serwis rekuperacji. Zwracamy uwagę na bezpieczeństwo użytkowników, ponieważ to właśnie ono jest dla nas najważniejsze. Decydując się na wentylację mechaniczną, mogą Państwo liczyć na czyste, świeże i zdrowe powietrze każdego dnia.