Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Serwis rekuperacji

W ramach serwisu rekuperacji wykonujemy wszystkie niezbędne czynności, dzięki którym urządzenie pracuje prawidłowo. Zajmujemy się czyszczeniem wymiennika ciepła, znajdującego się w rekuperatorze, a także wymianą filtrów. Wykonujemy kontrolę całej instalacji, odpływu skroplin oraz regulacji systemu wentylacyjnego. Mierzymy również parametry pracy systemu i kontrolujemy ustawienia rekuperatora, dostosowując je do potrzeb użytkowników i budynku. Zajmujemy się także kontrolą i czyszczeniem pozostałych elementów, które znajdują się w urządzeniu. Serwis rekuperacji obejmuje sprawdzenie wnętrza rekuperatora. Wykonujemy również test urządzenia. Dzięki tym czynnościom nie będą musieli się Państwo obawiać o stan swojego urządzenia.

Na czym polega serwis rekuperacji?

Dla naszych Klientów wykonujemy serwis rekuperacji. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie przeglądów rekuperatorów, a także systemów instalacji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wykazując się sumiennością, rzetelnością i terminowością. Serwis rekuperacji powinien być wykonywany co roku, takie działanie przedłuża żywotność urządzenia i gwarantuje bezawaryjną pracę systemu. Z kolei filtry znajdujące się w rekuperatorze należy sprawdzać przynajmniej co 3 miesiące, natomiast wymieniać nie rzadziej niż co pół roku. Zalecamy korzystanie wyłącznie ze sprawdzonych i oryginalnych filtrów. Przestrzeganie tych zaleceń zwiększa bezpieczeństwo i sprawność instalacji.